Network Sistemleri

Pronet, müşterilerinin network gereksinimlerini bütünsel olarak ele alır. Bilgi süreçlerinin iletişim platformunu oluşturan network çözümlerimiz ile kurumlar kesintisiz, yüksek performanslı, genişletilebilir, yönetilebilir, yüksek kalitede bilgi otobanlarına sahip olmaktadırlar. Her biri kendi içinde derinlemesine uzmanlık gerektiren pek çok ağ bileşenini içeren çözümlerimiz uzun yılların kazandırdığı tümleştirme tecrübelerimiz ile eksiksiz ve anahtar teslim olarak müşterilerimize teslim edilmektedir.

Bilgi iletişim sistemlerinin fiziksel katmanı olan yapısal kablolama sistemlerinden itibaren bilgi güvenliği çözümlerine kadar geniş bir yelpazede çözüm sunabilmemiz müşterilerimizin ağ ihtiyaçlarının tümünü tek bir noktadan sağlayabilmesini ve ağ sistemlerinin bütünsel bir bakışla yönetilebilmesini sağlamaktadır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]

  Cart