Güvenlik Kamera Sistemleri

Internet Hızınızı Anında Arttırın ve Kesintisizlik Elde Edin Çeşitli sensörler, veri toplama cihazları, programlanabilir kontrol cihazları ( PLC ), kontrol yazılımları ile oluşturulan kontrol ve otomasyon sistemleri, bu sistemleri oluşturan bileşenlerin birbirleriyle kesintisiz ve gecikmesiz iletişimi üzerine kurulan yüksek hassasiyetli kompleks mimarilerdir. Ethernet teknolojisindeki hızlı gelişim bilgisayar haberleşmesinde olduğu gibi endüstiyel otomasyon sistemlerinde de Ethernet’in dominant iletişim ortamı olmasının yolunu açmıştır.

Mevcut internet hattınız Metro Ethernet, Kiralık Hat, ADSL, G.SHDSL servisi olabilir. Peplink ile yedek hatlarınızı çok kolay bir şekilde mevcut hattınızla birleştirebilirsiniz.

Endüstriyel Otomasyon ortamlarında ihtiyaç duyulan veri iletişim sistemlerinin olmazsa olmaz özellikleri şunlardır;

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]

  Cart