Biz

Şirket Profili

Pronet İletişim Türkiye İletişim Sektöründe, her türlü Data ve Telefon Kablolaması, Santral Kurulumu, Elektrik İşleri, Kamera Tesisatı Kurulumu, Yangın İhbar Sistemleri ve Fiber işlerinin yanı sıra her türlü teknik servis, projelendirme, ve danışmanlık hizmeti veren bir firmadır.

Pronet İletişim 5 Şubat 2002’de İstanbul’da atılan ilk adımlardan bugüne, çeşitli sektörlerde hizmet veren yüze yakın kurumsal müşteri portföyü ile Ülkemizin önde gelen firmalarından birisi olmuştur.

Karlı yeni iş modelleriyle, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bu pazara giren Pronet, iletişim sektörüne getirdiği yeni anlayış ile ülkemiz ekonomisine artı değerler katmayı hedeflemiştir.

Vizyon - Misyon

VİZYON
Dinamik, çağdaş ve profesyonel yaklaşımlarla başarılı, tercih edilen firma olmak, her türlü Kablolama ve Santral altyapısı ile sektör ve ülke ekonomisinde lider bir teknoloji şirketi olmak.

MİSYON
Sektördeki yerimizi, rakiplerimizden gözle görülebilir çizgilerle ayırıp, güven ve samimiyet ilişkileri doğrultusunda çıtamızı hep en yüksekte tutmaktır. Bu süreç içerisinde de firmanın hem pazar değerinin yükseltilmesine, hem de Türkiye genelindeki geniş dağıtımlarla ülke ekonomisine ve İletişim sektörüne artı değer katmaktır.

Biz PRONET olarak yapısal kablolama projelerinin danışmanlık ve denetim hizmetlerinde güvenilir,kaliteli ve zamanında hizmet üreterek tarafların memnuniyetiniz sağlarız. Kaliteden ödün vermeden en uygun teknikleri kullanır kusursuz projeler yaparak müşterilerimize faydalı oluruz. Hızlı, güvenli, doğru ve ayrıntılara önem veren işlevsel projeler ile sadece ekonomik katkı değil prestij de kazanırız

TEMEL DEĞERLER
Dürüstlük, tecrübe ve profesyonel yapıdan taviz vermeden müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermek. Sürekli kendini geliştiren bir yapı içerisinde daima ilerleyerek, değişimin öncüsü olmak.

POLİTİKAMIZ

Teknik olarak kusursuz ve aynı zamanda ekonomik tasarımlarımızla yapısal kablolama ve telekomünikasyon idarelerinin beklentilerini aşarız. Projelerimizi tam zamanında ve en kolay anlaşılacak yalınlıkta teslim ederiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden, yenilikçi ve dinamik çalışanlardan oluşan ekiplerimizle sürekli daha iyisini ararız. Gücümüzü yaptığımız işte kaliteyi tanımlamaktaki lider yaklaşımımız ve bize duyulan güvenden alırız.

 
08Mart2003

Joined the BusinessLounge Family

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum non dolor ultricies, porttitor justo non, pretium mi.

14Şubat2000

New York Office

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum non dolor ultricies, porttitor justo non, pretium mi.

23Nisan1998

Partnership with ABC Bank

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum non dolor ultricies, porttitor justo non, pretium mi.

05Şubat2002

Kuruluş

Merkezi 4. Levent’ te bulunan şirketimiz Resmi olarak 05.02.2002 tarihinde
Kurulmuştur.

Markalarımız

Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  [email protected]

  Cart